Klik vinila flīzes

Klik vinila flīzes.

Tāpat kā līmējamās vinila flīzes arī vinila flīzes ar klik sistēmu ir piemērotas ieklāšanai uz siltajām grīdām. Pateicoties klik savienojuma sistēmai to ieklāšana ir vienkārša un ātra. Katrs ražotājs ir parūpējies par to, lai gala patērētājs to varētu izdarīt pašrocīgi (ja tomēr vēlaties to uzticēt profesionāļiem sazinieties ar mums šeit). Klik savienojuma sistēma veido stingru un stabilu savienojumu starp vinila flīžu dēļiem. Tas novērš augstuma atšķirības un atvērtu šķirbu iespējamību. Nepieciešamības gadījumā vinila flīzes, kas ieklātas ar klik sistēmas palīdzību ir iespējams demontēt un tālāk izmantot citā telpā. Un, protams, šīs vinila flīzes ir 100% ūdensizturīgas, kā arī atkarībā no noslodzes klases ar augstu virsmas noturību pret nodilumu un skrāpējumiem.

Klik vinila flīžu biezums mēdz būt sākot no 4 – 6,5 mm. Pieejamas vairākās noslodzes klasēs no mājas noslodzes 23.klases, komerciālās 33. klases līdz industriālajai 42. klasei.

Izmaksu ziņā vinila flīzes ar klik sistēmu ir dārgākas par līmējamajām vinila flīzēm. Jārēķinās, ka ieklājot tās peldošajā variantā ir nepieciešams iegādāties arī apakšklāju. Toties ir risinājumi kā, piemēram, Starfloor Click Ultimate, kur apakšklājs jau ir iebūvēts grīdas segumā, līdz ar to atsevišķi tas vairs nav jāiegādājas.

Vinila flīzes ar klik sistēmu var līmēt pie pamatnes veidojot stabilu grīdas segumu. Tādiem gadījumiem iesakām izvēlēties Vācu ražotāja UZIN profesionālās grīdas līmes – UZIN KE 66 ( pieejama iepakojumos 6 kg un 14 kg), vai sintētisko grīdas segumu universālo dispersijas līmi KE 2000 S (pieejama iepakojumos 6 kg un 14 kg).

Izvēlies sev tīkamāko dizainu šeit:

Comments are closed.