Piedāvājums lakota parketa kopšana 2019/08

Parketa grīdas segumu kopšanas līdzekļu piedāvājums!

Šeit norādītā informācija ir speciāli sagatavota un pieejama tikai tiem lietotājiem, kuriem tiek nosūtīts links. Linku saņēmējiem tiek piedāvātas speciālas cenas, un/vai speciāli produkti, kuri netiek atspoguļoti uzņēmuma mājaslapā, vai salonos. Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par piedāvājumā norādītajiem produktiem vai iegādāties tos sazinieties ar savu projekta vadītāju!

Lakotas parketa grīdas kopšanas līdzekļi un padomi grīdas kopšanai:

1. solis – veiciet grīdas tīrīšanu. Atkarībā no grīdas netīrības pakāpes izvēlieties atbilstošāko grīdas tīrīšanas līdzekli. Noteikti veiciet arī sauso tīrīšanu ar putekļusūcēju.

Tīrīšanas līdzeklis Care

OLI-AQUA CARE, 1L – ikdienas tīrīšanas līdzeklis (koncentrāts) lakotām koka grīdām. Dabisks līdzeklis bez smaržas un konservantiem. Uz īpaši izturīgiem traipiem izmantot neatšķaidītu.

Cena: 10,90 EUR/gb

Tīrīšanas līdzeklis Clean

OLI-AQUA CLEAN, 1L – intensīvs tīrīšanas līdzeklis (koncentrāts) lielu netīrumu un vecā vaska noņemšanai. / vaska noņemšana ieteicama, ja vasku uz grīdas jau esat klājis vismaz trīs reizes.

Cena: 13,60 EUR/gb

BONA slota + mikrošķiedras pads – Zviedru ražotāja BONA slota grīdas mazgāšanai, komplektā ietilpst arī mazgāšanas pads (slotu un padu var izmantot arī grīdas vaskošanai). 

Cena: 25,30 EUR/gb

2. solis – veiciet grīdas seguma pārklāšanu ar aizsarglīdzekli. Lakotām grīdām iesakām izmantot aizsargvasku. Aizsargvasku var klāt gan vienā, gan divās kārtās. 

Grīdas vasks Oli Aqua

OLI-AQUA Polish, 1L – lakota parketa aizsargvasks – pirmreizējai kopšanai, kā arī atjaunošanas līdzeklis jau lietotām koka grīdām. Pieejams matēts un glancēts. Nodrošina virsmu ar aizsargapvalku, kas aizsargā pret nodilumu, skrāpējumiem un mitrumu. 1 L līdzekļa paredzēts 20-25 m2.

Cena: 15,90 EUR/gb

Bona Applicator Pads

BONA applicator pad – vaska uzklāšanas pads – 1 gb. Paredzēts slotām ar lipekli. Rūpīgi izmazgājot pēc vaskošanas var izmantot atkārtoti. 

Cena: 9,60 EUR/gb

3. solis veiciet grīdas seguma pārklāšanu ar aizsarglīdzekli vismaz 1 reizi gadā. Ikdienā veicot grīdas uzkopšanu pamatā izmantojiet sauso uzkopšanu ar putekļusūcēju. Mitrajai mazgāšanai izmantojiet ikdienas tīrīšanas līdzekli (OLI-AQUA CARE), vai tīru ūdeni.  

Comments are closed.