Piedāvājums eļļota parketa kopšana 2019/08

Parketa grīdas segumu kopšanas līdzekļu piedāvājums!

Šeit norādītā informācija ir speciāli sagatavota un pieejama tikai tiem lietotājiem, kuriem tiek nosūtīts links. Linku saņēmējiem tiek piedāvātas speciālas cenas, un/vai speciāli produkti, kuri netiek atspoguļoti uzņēmuma mājaslapā, vai salonos. Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par piedāvājumā norādītajiem produktiem vai iegādāties tos sazinieties ar savu projekta vadītāju!

Eļļotas parketa grīdas kopšanas līdzekļi un padomi grīdas kopšanai:

1. solis – veiciet grīdas tīrīšanu. Atkarībā no grīdas netīrības pakāpes izvēlieties atbilstošāko grīdas tīrīšanas līdzekli. Noteikti veiciet arī sauso tīrīšanu ar putekļusūcēju.

Tīrīšanas līdzeklis Oli Natural Holzseife

OLI-NATURA Holzseife, 1L – ikdienas tīrīšanas līdzeklis (koncentrāts) eļļotām, vai ar cietvasku pārklātām koka grīdām. Ar patīkamu aromātu. Uz īpaši izturīgiem traipiem izmantot neatšķaidītu.

Cena: 14,65 EUR/gb

WOCA Wood Cleaner, 1L, 2.5L – intensīvs tīrīšanas līdzeklis lielu netīrumu likvidēšanai (paredzēts ar eļļu, vai cietvasku pārklātām grīdām). Pamatnes attīrīšanai pirms kopjošo aizsarglīdzekļu uzklāšanas. 

Cena: 19,95 EUR/gb (1L)

Cena: 39,95 EUR/gb (2,5L) 

BONA slota + mikrošķiedras pads – Zviedru ražotāja BONA slota grīdas mazgāšanai, komplektā ietilpst arī mazgāšanas pads (slotu un padu var izmantot arī grīdas vaskošanai). 

Cena: 25,30 EUR/gb

WOCA Tannin Spot Neutralizer, 0,25L – efektīvs līdzeklis melno tanīna traipu likvidēšanai, ko izraisa skābes/ ūdens reakcija uz ozola koka virsmām. Paredzēts lietošanai gan uz grīdas dēļiem, gan jebkuras citas ozola koka virsmas.

Cena: 19,95 EUR/gb

WOCA Spot Remover, 0,25L – efektīvs līdzeklis sarkanvīna, tauku, asins, kafijas, tējas u.c. radītu traipu likvidēšanai. Var lietot uz neapstrādātām, eļļotām un ar cietvasku pārklātām koka virsmām.

Cena: 14,95 EUR/gb

2. solis – veiciet grīdas seguma pārklāšanu ar aizsarglīdzekli. Eļļotām vai ar cietvasku pārklātām grīdām iesakām izmantot atbilstoša veida aizsargeļļu.  

grīdas aizsargeļļa Oli Natural Holzpflegeol

OLI-NATURA Holzpflegeol, 1L, 0,25L – aizsargeļļa visu ar eļļu pārklātu koka virsmu kopšanai un atsvaidzināšanai. Piemīt antistatiskas īpašības, nodrošina aizsardzību pret ūdeni un netīrumiem. 1 L līdzekļa paredzēts 50-100 m2.

Cena: 28,75 EUR/gb (1L)

Cena: 16,70 EUR/gb (0,25L)

Grīdas vasks Oli Natura

OLI-NATURA Holzpflegewachs, 1L, 0,25L – aizsargeļļa visu ar cietvasku pārklātu koka virsmu kopšanai un atsvaidzināšanai*. Piemīt antistatiskas īpašības, nodrošina aizsardzību pret ūdeni un netīrumiem. 1 L līdzekļa paredzēts 50-100 m2.

Cena: 28,75 EUR/gb (1L)

Cena: 16,70 EUR/gb (0,25L)

*lielākoties visas rūpnieciski eļļotās parketa grīdas ir pārklātas ar cietvasku (hardwax)

WOCA Oil Refresher, 1L, 2,5L – divi vienā – tīrīšanas un atjaunošanas līdzeklis eļļotām koka grīdām. Vienlaicīgi tīra virsmu un atjauno eļļas aizsargkārtu. Uzlabo koksnes dabisko krāsu.  

Cena: 22,95 EUR/gb (1L)

Cena: 49,95 EUR/gb (2,5L)

OLI-NATURA Holz Refresher

OLI-NATURA Holz-Refresher, 1L – aizsargeļļa visu ar eļļu pārklātu koka virsmu kopšanai un atsvaidzināšanai. Īpaši piemērots gaišajām grīdām. Saglabā grīdas pamata toni. Nodrošina aizsardzību pret ūdeni un netīrumiem. 1 L līdzekļa paredzēts ~ 40 m2.

Cena: 29,15 EUR/gb (1L)

Bona Applicator Pads

BONA applicator pad – vaska uzklāšanas pads – 1 gb. Paredzēts slotām ar lipekli. Rūpīgi izmazgājot pēc vaskošanas var izmantot atkārtoti. 

Cena: 9,60 EUR/gb

3. solis – veiciet grīdas seguma pārklāšanu ar aizsarglīdzekli vismaz 1 reizi gadā. Ikdienā veicot grīdas uzkopšanu pamatā izmantojiet sauso uzkopšanu ar putekļusūcēju. Mitrajai mazgāšanai izmantojiet ikdienas tīrīšanas līdzekli (OLI-NATURA Holzseife), vai tīru ūdeni. 

Atcerieties, ka grīdas zonas, kuras esat attīrījuši ar traipu tīrītājiem – WOCA Tannin Spot Neutralizer un WOCA Spot Remover pēc traipu noņemšanas ir nepieciešams apstrādāt ar kādu no aizsargeļļām.

Comments are closed.