Trīsslāņu parkets – Osis

Oša trīsslāņu parkets.

Osis ir otrs populārākais cēlkoks trīsslāņu parketa ražošanā pēc ozola. Oša koksne ir cieta un blīvuma ziņā osis ir blīvāks par ozolu, līdz ar to ir lieliski piemērots kā dabīgais grīdas seguma materiāls. Oša koksne ir arī sīksta un elastīga, tomēr jāņem vērā, ka āra apstākļos tā “sazilē”, līdz ar to, oša koku labāk izmantot iekštelpās.

Oša parkets ir gaišāks un tajā ir daudz mazāk zaru. Oša grīdām piemīt neatkārtojama krāsu gammas mainība – gaišā koksne mijas ar tumšo.

Oša parkets būs ideāls risinājums jūsu mājām, ja kādas citas konstrukcijas, piemēram, kāpnes, vai durvis ir no oša koka.

Pārklājumu veidi: lakots, eļļots.

Vizuālie formāti: 1-joslu (dēļa) raksts, 3-joslu raksts.

Ir iespējamas dažādas dēļu dimensijas. Trīsslāņu parketa biezums variē starp 13 un 14 mm. Dēļu platumi atkarībā no dizaina var būt no 138 mm – 222 mm. Dēļa garums visbiežāk ir 2200 mm.

Cēlkoka (virskārtas) biezums – no 2,5 mm – 3,6 mm.

Trīsslāņu parketa cenu diapazons ir ļoti plašs, sākot no 20 EUR/m2 līdz pat 150,00 EUR/m2, kas atkarīgs, kāds šķirojums tiek izmantots parketa izgatavošanā, kāds ir pārklājums, dēļa dimensijas, virsējā cēlkoka biezums u.c. faktoriem.

Comments are closed.