Parkets

Parkets

Mūsdienās cilvēki arvien vairāk izvēlas dabīgus grīdas segumus. Parketa grīda kā grīdas segums tiek izmantots jau ļoti sen un papildina gan karaļu, gan ikdienas cilvēka dzīvi ar savu vizuālo skaistumu, kā arī funkcionālo un estētisko vērtību jau gadiem ilgi. 

Mūsdienās parketa grīdas iedalās trīs lielās grupās: trīsslāņu parkets, divslāņu parkets un masīvais parkets.

Daudzveidīgi dizaini, toņi, pārklājumi un dimensijas, tik plašs piedāvājums kāds ir šobrīd, domājams vairs nebūs nekad! Parketa grīda ir gatava ienākt Jūsu mājās un ik uz soļa būt Jūsu dzīves sastāvdaļa. 

Trīsslāņu parkets

Trīsslāņu parkets ir populārākais parketa veids pateicoties savai funkcionalitātei un dizainu daudzveidībai. Piemērots ieklāšanai uz apsildāmajām grīdām, kā arī ir vairākkārt renovējams. Izplatītākais virskārtas cēlkoka veids – ozols un osis. Pateicoties lielajai popularitātei trīsslāņu parkets ir pieejams ļoti dažādās dizainu variācijās, ikviens var atrast tieši to, ko vēlas!

Divslāņu parkets

Divslāņu parkets ir lielisks risinājums ieklāšanai uz apsildāmajām grīdām. Divslāņu parketa dēļi ir pieejami ļoti plašā izmēru diapazonā. Bieži vien pateicoties mazajiem dēlīšiem ir iespējams veidot dažādus ornamentus, mākslinieciskus zīmējumus, kā arī skujiņas rakstu. 

Masīvais parkets

Masīvais parkets ir parketa dēļi, kuri pilnībā sastāv no cēlkoka – visbiežāk ozola un oša. Masīvo parketa dēļu izgatavošanā izmanto tikai īpaši atlasītu, augstvērtīgu koksni. Pateicoties dēļu dimensiju dažādībai, masīvkoka parketa dēļi lieliski noder dažāda veida parketa zīmējumu veidošanā. 

Comments are closed.