Berry Alloc lamināts

Berry Alloc lamināts

BerryAlloc piedāvā plašu lamināta dizainu klāstu dzīvojamiem un komerciāliem projektiem. Lielākajai daļai Berry Alloc laminātu ir piešķirta mūža garantija, tie ir izturīgi un atbilst mūsdienu estētiskajām un tehniskajām prasībām – kvalitāte, apdares dažādība, izturība, ilgmūžība un viegla uzstādīšana. Berry Alloc lamināts ir kvalitātes rādītājs visā pasaules laminātu tirgū.

Berry Alloc ir plaši pazīstamās Beaulieu International Group rūpniecības grupas sastāvdaļa, kuras galvenā mītne atrodas Beļģijā. Berry Alloc lamināts tiek ražots Beļģijā vairāk kā 20 gadus. Tas ir moderns, viegli ieklājams, prasa nelielas rūpes par to un visam pāri, tam ir piešķirta mūža garantija.

Berry Alloc lamināta kolekcijas:

HYDROPLUS kolekcijas:

Plaša dimensiju dažādība – no standarta izmēra lamināta dēļiem un īpaši šauriem, līdz īpaši gariem un platiem, kas padarīs Jūsu telpu plašāku. Ražotājs piedāvā arī šobrīd tik aktuālo un klasisko skujiņas rakstu. Lamināts skujiņas rakstā ar elegantām fāzītēm dēļu malās? Kāpēc gan ne?

Īsta koka sajūtas – sajūtiet dabu savās mājās. Pieskarieties lamināta virsmai un sajūtiet koka dabisko raupjumu. 

Ūdens un mitruma izturīgas grīdas – īpašās Ocean un Eternity kolekcijas pierādīti izturīgas pret ūdeni un mitrumiem. Papildus apstrādātie dēļi nozīmē, ka ūdens bojājumi nav iespējami, tāpēc par to vairāk nav jāsatraucas.

Mūža garantija dzīvojamajām telpām – Berry Alloc kvalitāte ir ārkārtīgi svarīga. Tāpēc piedāvā mūža garantiju laminātam, kurš tiek ieklāts dzīvojamajās telpās. Šis lamināts ir izturējis izturības, ūdens bojājumu, krāsu maiņu, stabilitātes un nodiluma pārbaudes. Ir radītas grīdas, kuras Jūs varat baudīt daudzus gadus.

Viegla kopšana – grīda, kura izskatās kā īsts koks un to var viegli tīrīt ar ūdeni un ziepēm? Tas ir tas, ko šī grīda Jums piedāvā. Viss, kas Jums ir nepieciešams ir mitrs mazgāšanas mops un mazgāšanas līdzeklis lamināta grīdai.

Stabilākās savienojumu sistēmas – DuoLoc, 5G un Chateau Loc savienojumu sistēmas dod iespēju ieklāt šo laminātu viegli un bez bojājumiem.

Ilgtspējīgai attīstībai – Berry Alloc lamināts ir PEFCTM sertificēts, kas garantē, ka ražošanā izmantotie materiāli nāk no ilgtspējīgi apsaimniekotām saimniecībām.  

Comments are closed.