Distances līgums

Pirkšanas nosacījumi – distances līgums

Distances līgums (turpmāk – Līgums) tiek slēgts starp Pārdevēju un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu SIA AMBE reģ. Nr. 40003789107  piederošajā interneta veikalā tukstosgridu.lv.  Līgums stājas spēkā brīdī, kad Pircējs ir veicis pasūtījumu, izmantojot distances saziņas līdzekļus, un ir saņēmis no Pārdevēja apstiprinājumu par veikto pasūtījumu ar elektroniskā pasta starpniecību.

Šis ir Distances līgums starp SIA AMBE  reģ. nr. 40003789107 un produkta pircēju (turpmāk tekstā – Klientu).

1.Tā kā tukstosgridu.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē www.tukstosgridu.lv.

3. Vietnē tukstosgridu.lv visas preču cenas un piegādes izmaksas ir norādītas Euro valūtā, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas, kraušanas izmaksas, kā arī muitas izmaksas, ja prece tiek izvesta no Eiropas Savienības nav iekļautas norādītajā preces cenā.

4. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu, Pay Pal maksājumu, vai skaidrā naudā pirms preces izņemšanas salonos Jūrmalas gatvē 37a, Rīga, LV-1067, vai Brīvības gatvē 195, Rīga, LV-1039. Preces, kas norādītas internetaveikalā kā „uz pasūtījumu”, tiek akceptēts Pay Pal maksājums vai bankas pārskaitījums un prece tiek pasūtīta pēc naudas ienākšanas Pārdevēja bankas kontā.

5. Preces saņemšana ir iespējama tikai tad, ja pasūtījums ir pilnībā apmaksāts.

6. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, lai klientam varētu nosūtīt instrukcijas, rēķinus-pavadzīmes u.c. nepieciešamo dokumentāciju, piegādes adresi, kā arī tālruņa numuru, lai piegādājot preci, var vienoties par preces piegādes laiku, bez tālruņa numura preces pasūtījums netiks apstiprināts.

7. Produkta apmaksas veikšana nozīmē produkta pasūtīšanas faktu un Klienta neatsaucamu piekrišanu vietnes tukstosgridu.lv Distance līgumam un Noteikumiem.

8. Preču piegāde.
  1. Ja prece tiek izsniegta vienā no “Tūkstoš grīdu” saloniem, Pircējam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte, kā arī pasūtījuma apstiprinājums. Ja Pircējs neuzrāda pasūtījuma apstiprinājumu, vai personu apliecinošu dokumentu, Pārdevējam ir tiesības neizsniegt preces. Prece salonos jāizņem 10 dienu laikā no dienas, kad uz Pircēja e-pasta adresi nosūtīts paziņojums par preces saņemšanu. Ja Pircējs neizņem preci noteiktajā termiņā, tiek uzskatīts, ka Pircējs ir pārkāpis Līguma noteikumus. Šajā gadījumā Pārdevējam ir tiesības vienpusējā kārtībā atkāpties no Līguma un prasīt Pircējam atlīdzināt Pārdevējam papildu izdevumus, kas radušies Pārdevējam saistībā ar preci (piemēram: ar preces glabāšanu saistītos izdevumus utt.). Pārdevējs atmaksā Pircējam par preci samaksāto naudas summu, ieturot Pārdevējam radušos papildu izdevumus.
  2. Ja izvēlēts pakalpojums piegāde ar kādu no pakomātiem. Pārdevējs norāda summu, kāda Pircējam jāmaksā par šāda veida piegādi balstoties uz preces izmēriem un svaru. Pircējam jāsniedz Pārdevējam informācija, uz kuru no pakomātiem prece ir jānosūta. Prece Pircējam tiek izsūtīta tikai pēc pilnas apmaksas veikšanas. Pārdevējs nenes atbildību, ja Pircējs norādītajā laikā neizņem preci no pakomāta. Pie atkārtotas nosūtīšanas Pircējs veic atkārtotu maksājumu par piegādi.
  3. Ja izvēlēts pakalpojums piegāde ar kurjeru. Prece tiek piegādāta uz klienta norādīto adresi, ja vien nav veiktas rakstiski apstiprinātas izmaiņas, darba dienās no 09:00 līdz 18:00.
   • ja Preces kopējais svars nepārsniedz 30kg, sūtījums tiek piegādāts līdz mājas ārdurvīm,
   • ja Sūtījums ir smagāks par 30 kg, bet nepārsniedz 70 kg kurjers tikai palīdzēs Pircējam izkraut no automašīnas, taču nepalīdzēs to aiznest līdz vēlamajai vietai.
   • Sūtījumi virs 70kg tiek piegādāti ar kravas transporta līdzekļiem un kraušanas pakalpojumus nodrošina pircējs, ja vien nav bijusi iepriekšēja rakstiska vienošanās.

9. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzam rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

10. Preces Pārdevējs nepieņem pretenzijas par koka dabīgajām izmaiņām, kas ietilpst koksnes raksturā, krāsu maiņa, uzbriešana un saraušanās temperatūras ietekmē, struktūras īpašībām, kā arī dažādu krāsu variācijām, jo koks ir dabīgs produkts. Koka struktūra un krāsa var atšķirties no interneta veikalā esošajos attēlos redzamās struktūras un krāsas.

11. Atteikuma tiesības.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Precei ir jāsaglabā preces oriģinālais iepakojums, tā nedrīkst būt attaisīta un lietota, prece nedrīkst būt ārēji mehāniski bojāta. Atteikuma tiesības ir piemērojamas tikai uz pilnu pasūtījumu, daļēja preces atgriešana nav pieļaujama! Atteikuma tiesības neattiecas uz precēm, kuras tiek pasūtītas no ražotāja kā speciāls pasūtījums un netiek uzglabātas SIA AMBE noliktavā, interneta veikalā atzīmētas ar simbolu “uz pasūtījumu” vai speciāli ražotas konkrētajam klientam.  Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: pieprasijumi@ambe.lv vai pa tālruni: +371 26357619, norādot pasūtījuma numuru un datumu. Jūs varat atgriezt preci, nogādājot, vai nosūtot to uz jebkuru no mūsu saloniem Jūrmalas gatvē 37a, Rīga, LV-1067, vai Brīvības gatvē 195, Rīga, LV-1039, kā saņēmēju norādot SIA AMBE, salons “Tūkstoš grīdu”.

12. Preces atpakaļnosūtīšanas izmaksas netiek atmaksātas un tās pilnībā sedz pircējs.

13 Sūdzību un ārpustiesas strīdu izskatīšanas kārtība. Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi pieprasijumi@ambe.lv vai rakstveidā, nosūtot uz adresi Brīvības gatve 195, Rīga, LV-1039 (SIA AMBE, salons “Tūkstoš grīdu”). Sūdzība tiks izskatīta 7 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi. 

14. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

15. Pārdevējs patur tiesības bez brīdinājuma jebkurā laikā vienpusēji mainīt preču specifikācijas. Preču raksturojumos tiek izmantota ražotāju sniegtā informācija un attēli.

16. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA AMBE saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.

17. Interneta veikals tukstosgridu.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa nummuru vai e-pastu.

18. Pārdevējs nav atbildīgs par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus Pārdevēja saprātīgas kontroles un kurus nevarēja saprātīgi paredzēt, kas ietver, bet neaprobežojas ar streikiem, valdības rīkojumiem, karadarbību vai nacionālā mēroga ārkārtas stāvokli, traucējumiem interneta savienojumā, kā arī komunikācijas iekārtu, datoriekārtu un programmatūras atteici.

Visas tiesības aizsargātas. Visu SIA AMBE interneta veikalā www.tusktosgridu.lv esošos tekstus, attēlus un grafikus aizsargā autortiesības un citi intelektuālā īpašuma tiesību akti.

Comments are closed.