Vācu kvalitāte – JOKA lamināts!

JOKA lamināts tūkstoš grīdu

Tikai salonā “Tūkstoš grīdu”! 

Sākot ar šī gada janvāri tikai salonos “Tūkstoš grīdu” ir iespējams iegādāties vienu no vadošajiem vācu lieltirgotāja JORDAN lamināta brendiem – JOKA lamināts. JOKA ir zīmols, kas apvieno izturīgus un ilgmūžīgus izstrādājumus, ar kuriem Jūs varat viegli individualizēt un noformēt telpu.

Kādēļ izvēlēties JOKA laminātu?

Ar JOKA laminātu Jūs iegūstat kvalitāti bez kompromisiem nākamajiem pāris desmitiem gadu. Šīs grīdas ir ļoti populāras, jo īpaši tāpēc, ka tās ir tik izturīgas, izturīgas pret skrāpējumiem, daudzpusīgas un viegli kopjamas. JOKA lamināta grīdām tiek piešķirta garantija līdz 25 gadiem. Grīdas var izmantot gan dzīvojamo telpu noslodzei, gan komerciālām telpām. 

JOKA lamināts atbilst visām galvenajām Eiropas drošības un veselības aizsardzības direktīvām. Ikvienam, kam ir svarīgs veselīgs dzīvesveids, labs iekštelpu klimats un veselīgs gaiss dzīvojamās telpās ir ieteicams izmantot JOKAS produktus. Ražošanā tiek izmantotas tikai sertificētas izejvielas no ilgtspējīgas meža apsaimniekošanas. Produkta cikla beigās, utilizācija vai termiskā pārstrāde ir iespējama bez problēmām.

Šīs lamināta grīdas piedāvā plašu formātu, dizainu un izmēru izvēli. No standarta, līdz flīžu un platajiem, garajiem dēļiem – viss ir iekļauts. Svarīgi pieminēt arī virsmas struktūru. Tā ir tik pietuvināta dabisko grīdas segumu izskatam un sajūtai kā vēl nekad agrāk radīs iespaidu, ka Jūsu mājās ir ieklāts dabīgais grīdas segums.

Papildus šim lamināta grīdas segumam ir iespējams iegādāties arī atbilstoša dizaina grīdlīstes, kas papildinās Jūsu grīdu ar īpašu eleganci.

Sazinieties ar mūsu projektu vadītājiem par iespējām uzzināt, kādi dizaini un kolekcijas ir pieejami – KONTAKTI, vai arī aizpildiet pieprasījuma formu – CENU PIEPRASĪJUMS.

Comments are closed.