Jaunums – Quick-Step lamināts!

jaunums quick-step lamināts

Beļģu kvalitāte tagad arī salonā “Tūkstoš grīdu”.

Sākot ar oktobra mēnesi salona “Tūkstoš grīdu” sortimentā ir pieejams vēl viens pasaulē atzinību ieguvis grīdas segumu brends – Quick-Step lamināts. Daudzveidīgi un moderni dizaini, viegla instalācija un tam visam pāri – nepārspējama beļģu kvalitāte! Ne velti uzņēmuma sauklis ir: “Pastāvīgi tiekties pēc izcilības…”. Ar Quick-Step plašo lamināta grīdas seguma dizainu izvēli jūs varat radīt patiešām izsmalcinātas mājas dizainu. Produktu nevainojamo kvalitāti nodrošina gadu desmitiem uzkrāta pieredze kā grīdas seguma zīmola tendenču noteicējiem.

Kādēļ izvēlēties Quick-Step lamināta grīdas segumu?

Quick-Step lamināta grīdai pat vismazākās detaļas izskatās neticami dabiskas. Dizaini tiek veidoti iedvesmojoties no jaunākajām arhitektūras, modes un dizaina tendencēm. Īpaši izveidota dizaina komanda pastāvīgi rada jaunus grīdas seguma dizainus, kas izskatās dabiski un autentiski.

Quick-Step ļoti nopietni izturas pret grīdas aizsardzību. Tādas inovācijas kā Scratch Guard un Hydro Seal nodrošina šīm lamināta grīdām lielisku aizsardzību pret skrāpējumiem, traipiem un pat mitrumu uz virsmas.

Quick-Step grīdas ieklāšana ir vienkārša pateicoties patentētajām un pasaulslavenajām “Uniclic” un “Uniclic Multifit” click sistēmām. Abas šīs savienojumu sistēmas ir ievērojami ātrākas un stabilākas nekā citu uzņēmumu piedāvātie risinājumi, nodrošinot vieglu ieklāšanu pat vismazākajos stūrīšos vai zem durvīm.

Šīs lamināta grīdas var ieklāt virs tradicionālās grīdas apsildes sistēmas, lai jūs varētu izbaudīt jauno grīdu ar maksimālu komfortu.

Katra Quick-Step grīda ir apstrādāta ar antistatisku virskārtu. Tādējādi nav jāuztraucas par kaitinošo elektrostatisko izlādi. Turklāt, pateicoties apstrādei, grīdām pielīp ievērojami mazāk putekļu nekā citām grīdām.

Papildus šim lamināta grīdas segumam ir iespējams iegādāties arī atbilstoša dizaina grīdlīstes, pārejas un nobeiguma profilus, kā arī palīgmateriālus, kas būs nepieciešami, ja vēlēsieties grīdas segumu ieklāt pats.  

Sazinieties ar mūsu projektu vadītājiem par iespējām uzzināt, kādi dizaini un kolekcijas ir pieejami – KONTAKTI, vai arī aizpildiet pieprasījuma formu – CENU PIEPRASĪJUMS.

Comments are closed.