Domājot par labāku nākotni – ReStart programma!

Restart programma

Mūsu pasaule strauji mainās un tā ir mūsu katra atbildība rīkoties tā, lai pēc iespējas ilgāk varam ar to dzīvot harmonijā. Salons “Tūkstoš grīdu” un mūsu sadarbības partneris grīdas segumu ražotājs Tarkett piedāvā –  ReStart programma.

Prognozējams, ka 2050. gadā globālā temperatūra paaugstināsies par 2°C, kas bīstami apdraudēs bioloģisko daudzveidību, kā arī ietekmēs cilvēku veselības stāvokli. Diemžēl mūsu zemei paliek arvien grūtāk apmierināt cilvēku neierobežotās resursu vajadzības un spēt pastāvīgi šos resursus atjaunot.

Grīdas segumu ražošana ir sarežģīts process, kas nevar notikt bez intensīvas izejvielu izmantošanas. Katru dienu Tarkett pārdod 1.3 miljonus kvadrātmetrus visdažādākos grīdas segumus slimnīcām, skolām, mājokļiem, viesnīcām, birojiem un veikaliem. Mēs zinām, kas ir labākais grīdas risinājums mūsu klientiem visā pasaulē, rīkojamies balstoties uz savām zināšanām un lielo pieredzi, kā arī nekad nepārtraucam sevi pilnveidot. Darot visu iespējamo, lai apmierinātu mūsu klientu prasības, mēs nedrīkstam aizmirst par mūsu uzņēmuma ietekmi uz pasaules vidi.

Ņemot vērā to, ka cilvēce nonākusi klimata ārkārtas situācijā, oglekļa emisiju un klimata ietekmes novēršana vairs nav izvēle, bet gan nepieciešamība. Uzņēmums Tarkett ir apņēmušies radīt aprites ekonomiku (circular economy).

Aprites ekonomikas (circular economy) modelis attiecas uz rūpniecisko ekonomiku, kas, salīdzinot ar klasisko modeli, ir atjaunojoša. Aprites ekonomika ietver esošo materiālu un produktu pēc iespējas ilgāku koplietošanu, atkārtotu izmantošanu, atjaunošanu un pārstrādi. Tādā veidā tiek pagarināts produktu dzīves cikls, kas praksē nozīmē atkritumu samazināšanu līdz minimumam.

Domas par aprites ekonomikas acīmredzamiem ieguvumiem ir radījušas Tarkett ReStart programmu. Tā ir globāla atpakaļņemšanas un pārstrādes programma, kas piedāvā lielisku iespēju atpakaļnosūtīt savu veco un/vai neizmantoto grīdas segumu, lai no tā atkārtoti varētu izgatavot jaunas grīdas.

Profesionāļi zina, ka jebkura ruļļu tipa grīdas ieklāšana rada atgriezumus, kas veido aptuveni 10% no uzstādītās grīdas platības. Diemžēl grīdu licēji ir pieraduši izmest grīdas segumus pēc ieklāšanas vai lietošanas, jo pārstrādes iespējas vienmēr bija ļoti ierobežotas. Tarkett vēlas cīnīties ar novecojušiem principiem un aicina piedalīties ReStart programmā. Nododiet vecās paklāju flīzes, kā arī vinila grīdas pārstrādei! Sasniedziet savus ilgtspējības mērķus un dodiet otro dzīvi pāri palikušajiem un nevajadzīgajiem grīdas segumiem.

Kā tās strādā?

  1. Jūs informējiet Tarkett Latvija pārstāvjus par remonta plānošanu un vēlmi utilizēt vecas paklāju flīzes un/vai vinila ieklāšanas atgriezumus;
  2. Uzņēmuma Tarkett speciālists ierodas Jūsu objektā, lai novērtētu materiālu atbilstību ReStart programmai;
  3. Gadījumā, ja materiāls atbilst ReStart programmas nosacījumiem, Jums būs jāsavāc utilizējamās paklāju flīzes un jānovieto uz paletēm. Pēcinstalācijas atkritumiem tiks izsniegta speciāla soma;
  4. Jūs informējiet Tarkett Latvija pārstāvjus par gatavību nodot paletes ar somu  un/vai somu, un mēs noorganizējam aizvešanu uz Tarkett pārstrādes rūpnīcu, lai dotu otro dzīvi Jūsu grīdas segumiem.

Kāpēc ir vērts piedalīties Tarkett ReStart programmā?

  1. Jums vairs nav jādomā par veco paklājflīžu vai vinila ieklāšanas atgriezumu izvešanu no objekta;
  2. Jūs pozitīvi ietekmēsiet mūsu planētas nākotni;
  3. Jūs saņemsiet ReStart sertifikātu, kas izcels Jūsu uzņēmumu citu uzņēmēju vidū;
  4. Jūs ietaupīsiet finanšu resursus, jo ReStart programma ir pilnīgi bezmaksas!

Sazinieties ar vietējo Tarkett pārstāvniecību, lai pieteiktos ReStart programmai.

Salons “Tūkstoš grīdu” pievienojam savam ilggadējam sadarbības partnerim, jo tikai kopā mēs varam sasniegt pārmaiņas dabas resursu saglabāšanā, aizsargāt mūsu klimatu un nodrošināt drošu dzīves vidi nākamajām paaudzēm!

Pievienojieties mums un sāksim izmantot aprites ekonomikas piedāvātās iespējas, lai dotu grīdas segumu atkritumiem jaunu dzīvi!

Raksts tapis sadarbībā ar Tarkett Latvija

Comments are closed.