Izmantojiet laiku, izmantojiet iespējas!

Pēdējās nedēļas visā pasaulē ir ieviesušas dažas, bet mēs ticam, ka tikai īslaicīgas pārmaiņas. Mūsu saloni ir atvērti un strādājam pēc ierastā darba laika. Uzņēmums seko līdzi valsts noteiktajiem noteikumiem, kas jāievēro komunikācijā ar klientiem. Salonos ieturam noteikto 2 m attālumu, dezinficējam rokturus un ļoti rūpīgi sekojam savu darbinieku veselībai.

Lai samazinātu riskus, šajā periodā piedāvājam maksimālu atbalstu sazinoties elektroniski e-pastu veidā, vai pa telefonu. Mūsu projektu vadītāji ir gatavi sniegt konsultācijas, nosūtīt paraugu fotogrāfijas un video, izvēlētā grīdas seguma telpu vizualizācijas, tehniskās specifikācijas utt. Varam veikt arī video zvanus un tiešsaistē izrādīt pieejamo sortimentu.

Šis ir lielisks laiks savas mājas uzspodrināšanai, piedāvājam grīdu kopšanas un atjaunošanas līdzekļus (aizsargeļļas un aizsrgvaskus koka grīdām) nosūtīt ar pakomātu starpniecību.

Produktīvākai saziņas norisei piedāvājam pašiem izvēlēties un sazināties pa tiešo ar kādu no projektu vadītājiem. Lūk, kontaktinformācija:

Salons Jūrmalas gatvē 37a, Imantā:
Gints, gints@ambe.lv, t. 26115742
Liene, liene@ambe.lv, t. 20003620
Salons Brīvības gatvē 195, VEF:
Valters, valters@ambe.lv, t. 28636630
Elīna, elina@ambe.lv, t. 26357619

Svarīgi pieminēt, ka izstādes “Māja I 2020” sagatavotās speciālās cenas ražotāji ir saglabājuši, tas nozīmē, ka vairākām pozīcijām līdz mēneša beigām piedāvājam īpašus akcijas piedāvājumus. Informēsim par tiem gan mājaslapā, gan Facebook, bet interesentus aicinām sazināties ar projektu vadītājiem un viņi Jums sniegs visplašāko un precīzāko informāciju. Esam atvērti komunikācijai un interaktīvam darbam ar klientiem!

Izmantojiet laiku, izmantojiet iespējas!

Comments are closed.