Vinila grīdas tik dažādās sejas!

Iedvesmojies un atrodi sev piemērotāko vinila grīdas segumu!

Vinila grīdas dizainiskās un tehniskās iespējas ir tik dažādas, ka tās padara šo materiālu super universālu. Vinila grīdu segumus var ieklāt privātmājās, dzīvokļos, darbnīcās, veikalos un augstas noslodzes ēkās, tādās kā lielveikali un lidostas. Pateicoties dizainiskajai daudzveidībai vinila grīdas izvēlas viesnīcu īpašnieki, kā arī skolas un bērnudārzi. Populārākie vinila grīdu dizaini ir tieši koka dēļu dizaini. Tā kā vinila grīdu virsējais slānis ir datorizēti radīta fotogrāfija toņu iespējas un variācijas ir bezgalīgas. No Skandināvu stila gaišajiem un tradicionāliem ozola toņiem līdz akmens flīžu raupjuma un industriālā dizaina, tieši tik dažādas ir šīs grīdas.

Un tekstūra! Kā tad bez tās? Lai vinila grīdas padarītu pēc iespējas dabiskākas un līdzīgākas dabiskajiem materiāliem vinila grīdu ražotāji veido to virsmu struktūras gan raupjas, gan gludas, gan iezīmējot zariņu vietas, gan noslēpjot tās.

Ar vinila flīzēm var veidot rakstus un, kombinējot tās, grīdu var padarīt par īstu iztēles spēļu laukumu. Un šeit nav runa tikai par vizuālo daudzveidību. Dažādu līmeņu noslodzes klases un ieklāšanas formāti dod iespēju ikvienam atrast atbilstošāko tieši sev.

Tehnisko informāciju un vairāk par vinila grīdu plusiem un mīnusiem lasi šeit.

Grīdas segums, kurš ir moderns, praktisks, ideāli piemērots uz siltajām grīdām, viegli ieklājams un kopjams gaida tieši tevi!

Iedvesmojies!

Comments are closed.