Izstāde Comfort Home 2019 jau septembra beigās!

Salons “Tūkstoš grīdu” šogad piedalīsies izstādē “Comfort Home 2019”, kas no 27. līdz 29. septembrim norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Izstāde būs jauns formāts, kas vairāk vērsts uz cilvēku izglītošanu un inovācijām un arī mēs esam pagodināti būt starp tiem, kuri spēj piedāvāt inovatīvus un ilgtspējīgus materiālus.

Kā paši rīkotāji saka: “ Izstāde “Comfort Home 2019” ir domāta ikvienam, kas būvē, remontē, labiekārto vai tikai plāno to darīt.” Tā piedāvās jaunāko produktu prezentācijas, energoefektivitātes un gudrās mājas risinājumus. Būs iespēja uzzināt informāciju par īpašuma iegādi un projektēšanu, remontu, kā arī mājokļa interjeru un eksterjeru. Un papildus visam – dažādi semināri un noderīgi ekspertu padomi.  

Mēs paši izstādes laikā ar speciāla stenda palīdzību dosim iespēju ikvienam interesentam testēt siltuma atšķirības starp dažādiem koka segumu risinājumiem. Neizpaliks arī īpaši cenu piedāvājumi ne tikai koka segumiem, bet arī citiem grīdu veidiem – vinila dizaina flīzēm, laminātam, PVC segumiem u.c.

Vai zinājāt, ka izmantojot par 1 oC mazāk patērētās enerģijas Jūs varat ietaupīt līdz pat 6% no apkures izmaksām?

Meklējiet mūs izstādē stendā H32 vai arī pēc izstādes brauciet pie mums uz saloniem, jo īpašie piedāvājumi būs spēkā vēl vismaz nedēļu pēc tās arī pie mums Jūrmalas gatves un Brīvības gatves salonos.

Comments are closed.