Grīdas segumu konsultāciju dienas!

Nāciet, izziniet, izvēlieties!

Esam nolēmuši palīdzēt Jums ietaupīt Jūsu dārgo laiku un tāpēc rīkosim “Grīdas segumu konsultāciju dienas”!

Izvēlēties piemērotāko grīdas segumu mēdz būt ļoti sarežģīts un grūts lēmums. Interneta vidē ir daudz dažādu rakstu par to, kādi ir grīdas segumu pusi, mīnusi, kuru grīdu labāk ieklāt attiecīgajā telpā, kurai labākā siltuma atdeve utt. Tomēr laika trūkuma dēļ un laiks mums visiem ir svarīgs, ne katram ir iespēja šo informāciju izlasīt un izvērtēt.

Tāpēc rūpēs par cilvēku laiku plānojam vismaz katru otro mēnesi rīkot “Grīdas segumu konsultāciju dienas”, kurās pierakstoties uz konkrētu laiku un salonu dosim klientiem iespēju uzdot visus tiem interesējošus jautājumus, palīdzēt izvēlēties piemērotāko grīdas segumu, kā arī kā šo dienu dalībniekiem iegādāties materiālus par īpašām cenām!

Pirmās konsultāciju dienas rīkojam 19.jūnijā. Lai pieteiktos uz tām interesentiem ir jāzvana uz tālruņa numuru t.: 26357619, vai jāraksta e-pasts uz elina@ambe.lv un jāpiesaka sev vēlamais laiks un ērtākais no saloniem, kurā vēlaties saņemt konsultāciju. Klientu ērtībai konsultācijas veiksim arī pēc sava ierastā darba laika, jo visi esam strādājoši cilvēki un zinām, cik grūti ir paspēt visu izdarīt parastā darba dienā.

Jūs sagaidīs nelielas uzkodas, gan silti, gan atspirdzinoši dzērieni, kā arī padomāsim par mazajiem apmeklētājiem, kā tos nodarbināt un pacienāt.

Comments are closed.