UZIN-augstas kvalitātes materiāli grīdu ieklāšanai

The floor belongs to you! UZIN!

Lai nodrošinātu saviem klientiem augstāko kvalitāti sākot no materiāliem, ko piedāvājam, līdz grīdas ieklāšanas darbiem ir svarīgi strādāt ar labiem un pasaulē atzītiem ražotājiem, kuri piedāvā uzticamus un kvalitatīvus produktus. Mūsu uzņēmums ir oficiālais Vācu koncerna UZIN pārstāvis Latvijā. Ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi UZIN nodrošina grīdas seguma profesionāļiem ekoloģiskus, novatoriskus un augstas kvalitātes produktus un risinājumus. No jaunām iekārtām līdz visu veidu materiāliem grīdas segumu ieklāšanai un atjaunošanai. Eiropā UZIN produktu sistēmas ir novērtētas ar visaugstākās kvalitātes zīmi! Piedāvātais produktu klāsts ir ļoti plašs un aptver visu pamatnes sagatavošanas, seguma ieklāšanas un apstrādes ciklu.

Lūk, dažas no produktu grupām, ar kurām strādājam ikdienā un esam pārliecinājušies, ka materiāls ir drošs un uzticams:

Iegādājies šos produktus mūsu interneta veikalā: SPIED ŠEIT

 
  • Grunts – gruntis betonam, kokam u.c. virsmām. Veido lielisku materiālu saķeri, bloķē mitrumus, lieliska saderība ar siltajām grīdām, samazina līmes patēriņu un nodrošina drošību. Mūsu iecienītākie produkti – UZIN PE 414 Turbo, UZIN PE 260, UZIN PE 360, UZIN PE 460
  • Līme parketa grīdai – vienkomponenta un divkomponentu līmes, paredzētas gan masīvo dēļu, gan daudzslāņu parketu līmēšanai pie pamatnes. Elastīgas un izturīgas, vieglai instalācijai, šķīdinātāju nesaturošas līmes, kam ir zems emisijas līmenis. Mūsu iecienītākie produkti – UZIN MK 160, UZIN MK 200, UZIN MK 250, UZIN MK 92S.
  • Līme vinila flīzēm un PVC segumiem – augstas kvalitātes vienkomponentu līmes ar izcilu stiprību, izturīgas ar lielisku saķeri. Šķīdinātāju nesaturošas līmes, kam ir zems emisijas līmenis. Mūsu iecienītākie produkti – UZIN KE 2000S, UZIN KE 66.
  • Paklāju līme – universālas līmes dažādu tekstila segumu līmēšanai. Viegli uzklājamas, izturīgas un nesatur šķīdinātāju. Mūsu iecienītākie produkti – UZIN UZ 57.
  • Špakteļmasas – dažādu veidu un īpašību saturošas pašizlīdzinošās masas. Atsevišķi produkti īpaši izceļas ar ātru žūšanu, ūdensizturību, ļoti labu plūstamību, spriedzes un spiedes izturību (līdz ar to piemēroti komerciālajām, ražošanas un noliktavas telpām). Mūsu iecienītākie produkti – UZIN NC 182, UZIN NC 174, UZIN NC 150, UZIN NC 170.

Ražotāja piedāvāto produktu klāsts ir ļoti plašs un ikdienā darbojamies tikai ar daļu no tiem. Ja meklējat labāko risinājumu sazinieties ar mūsu projektu vadītājiem un viņi sniegs Jums informāciju par tiem produktiem, kuri būtu piemērotākie tieši Jums.  KONTAKTI

Comments are closed.