Tarkett lamināts

Tarkett lamināts

Vācu ražotājs Tarkett ir pasaules mēroga līderis attiecībā uz inovatīvu un ilgtspējīgu grīdas segumu risinājumu ražošanu. Katru gadu Tarkett komanda bagātina savu izstrādājumu klāstu ar jauniem dizainiem, krāsām un materiāliem.

Tarkett lamināts ir piemērots mūsdienīgai ģimenei, kas vēlas grīdu ar dabīga koka vai akmens flīžu izskatu un spēju izturēt ikdienas dzīves slodzi. Tarkett lamināta grīdas segumi ir kvalitatīvi izstrādājumi, kuru ražošanā tiek izmantoti tehnoloģiski jauninājumi un inovācijas. Spēcīgā struktūra nodrošina triecienizturību, skaņu izolējošā pamatne uzlabo akustisko sniegumu, izcilais dizains nodrošina dabiskai koksnei, vai akmenim līdzīgu izskatu. Lamināta dizainu klāstā pieejami ne tikai koka dekori, bet arī akmens flīžu, betona grīdu un citu māksliniecisko dizainu dekori. Šāda dizainu daudzveidība dod iespēju radīt tieši tādu grīdu un telpas kopējo dizainu kādu esat iecerējuši.

Lamināts iedalās divās lielās grupās – lamināts māju noslodzei un lamināts, kas paredzēts sabiedriskām telpām ar ļoti augstu noslodzi (kolekcija WELCOME 1233 & 833).

Visi dizaini ir sagrupēti kolekcijās. Šīs kolekcijas ir iespējams apskatīt zemāk.

 

Comments are closed.